En Yeniler
Tükendi
2267
₺260,00 KDV Dahil
₺520,00 KDV Dahil
En Yeniler
Tükendi
LTLM27
₺375,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
En Yeniler
Tükendi
LTLM30
₺200,00 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
En Yeniler
Tükendi
LTLM29
₺200,00 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
1 2 >

Kadın Tulum

Hem şık duruşu hem de tek parça oluşu ile dikkat çeken kadın tulum modelleri kolay kullanım sunarlar. Kadın tulum modelleri son dönemlerin trend giysilerinden biri olmayı başarmıştır. Kadın tulum modelleri günlük giyilebilen parçalardır. Fakat bunun yanı sıra düğünlere, davetlere ve partilere giyilebilecek kadın tulum modellerimiz de mevcuttur.

Kadın tulum alırken kıyafeti nerede giyeceğinizi iyi belirlemeniz gerekir. Çünkü kadın tulum modellerimizde önemli tarz farklılıkları vardır. Tulum modellerimizin birçoğu farklı tarzları öne çıkaracak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede aradığınız her tulum modelini burada bulabilmenizi sağlıyoruz.

Tulumlar özellikle de tek parça ürünler olmalarından dolayı çok fazla giyiliyor. Çünkü kadınlar yeri geldiği zaman pratik bir kıyafet tercih etmeyi seviyorlar. Kadın tulum ise pratik kıyafet denildiği zaman aklına gelen ilk giysilerdendir. Dinamik tarzı olanlar için farklı klasik tarzı olanlar içinse farklı kadın tulum modellerimiz sizlerledir.

Son Moda Kadın Tulum Modelleri

Tulumlar birçok kadının kurtarıcısıdırlar. Kadın tulum modellerinde modanın takipçisiyiz. Kadın tulum özellikle de partilerde ve düğünlerde giyilmeye başlanmıştır. Bu hususta kadın abiye tulum modelleri tercih edilebilir. Kadın abiye tulumlar düğün, parti ya da özel davetlere göre tasarlanırlar.

Bu nedenle oldukça dikkat çekici tasarımları vardır. Modaya ayak uyduran diğer tulum modelimiz ise kadın şort tulum modelidir. Özellikle de yaz mevsimine uygun olan bu şort tulumlarımız, yaza uygun kumaşlarla üretilirler.

Rahat ve kolay kombinlenebilen şort tulumlar, davetlerde de giyilebilirler. Şort tulumlar sıcak günlerde rahatlıkla tercih edilebilirler. Böylece üzerinizde çok fazla elbise bulundurmamış olursunuz. Bu da sizin yaz günlerinde daha rahat hareket etmenizi sağlar.

Birbirinden Güzel Kadın Tulum Modelleri

Tulum modellerimizin her biri birbirinden güzeldir. Eğer kendiniz için özel olan bir davete katılıyorsanız bu hususta özel bir tulum giymelisiniz. Mağazamızda böyle zamanlar için kullanabileceğiniz çok fazla tulum çeşidi vardır.

Bu çeşitlerimizden biri de siyah tulum kadın modelleridir. Siyah kadın tulumlar oldukça asil görünürler. Siyahın ihtişamından ve görkemli duruşundan faydalanmak istiyorsanız bu tulumlarımızı kullanabilirsiniz.

Fark Yaratan Kadın Tulum Modelleri

Tulumlar size sıradan giysiler olarak gelebilir. Fakat mağazamıza baktığınız zaman bu ürünlerin hiç de sıradan parçalar olmadığını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Eğer fark yaratmak istiyorsanız, kadın tulum pijama modellerimizi deneyerek işe başlayabilirsiniz.

Kadın Tulum Fiyatları 2023

Tulumlarımız kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Bu hususta fiyat farklılığı da ortaya çıkar. Kadın tulum fiyatlarımız hakkında sayfamızda bilgi alabilirsiniz.

Kadın tulumları son dönemlerin yaygın olarak tercih edilen kıyafet türlerinden biridir. Sıradan bir giysi parçası olarak gördüğünüz bu ürünler aslında sizi şıklık yarışına sokabilirler. Tulum pijama, tulum abiye, şort tulum gibi tulum modellerimizi incelediğinizde bu ürünlerin ne derece şık modeller olduğunu göreceksiniz.

Tulum konusunda size iddialı parçalar sunan Lavinpera mağazamız, birbirinden güzel tulumları uygun fiyatlarıyla satışa çıkarmaktadır. lavinpera.com sayfasında bulunan tulumlarımız uzun yıllar giyebileceğiniz ürünlerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR